19-20 Października
Zarejestruj Się

Jak dojechać?

Scena Wspólna, Brandstaettera 1, 61-663 Poznań

Wskazówki Dojazdu

Ps Helen Kobakian

Pastor Helen to wyjątkowa kobieta i utalentowana mówczyni, której pasją jest zarażanie ludzi miłością do Boga. Jej stanowczość w połączeniu z pogodnym usposobieniem sprawiają, że jej przemówienia są mocne i niezwykle zachęcające.

Już jako nastoletnia dziewczyna czuła znaczące powołanie do tego, aby poświęcić swoje życie dla większego celu. Dziś, poprzez konferencję Flourish w Melbourne i w Polsce, Helen inwestuje w setki kobiet w każdym wieku.

Razem ze swoim mężem, Richardem, są założycielami i senior pastorami Kościoła LifeHouse w Melbourne w Australii, który stawia Jezusa w centrum, wychodzi na przeciw ludziom i wyposaża wszystkie pokolenia na całym świecie.

Jest wspaniałą matką trójki dzieci: Sarah, Stephanie i Marka. Wszyscy z nich żyją pełnią pasji dla Boga, ludzi i Kościoła.

Ps Richard Kobakian

Richard Kobakian, Pastor Kościoła LifeHouse w Melbourne w Australii. Jego życie radykalnie się zmieniło, gdy w wieku 16 lat poznał Boga i odkrył swoje indywidualne powołanie.

Jest inspirującym mówcą i motywatorem, który głosi w wielu kościołach, organizacjach oraz różnych wydarzeniach międzynarodowych. Błyskotliwe poczucie humoru i wyjątkowy styl Ps Richarda, sprawiają, że jego przemówienia zmieniły życie setek ludzi na całym świecie.

Razem z żoną, Helen, inwestują i wpływają na ludzi, ponieważ marzą, by każdy rozwijał swój indywidualny potencjał i stawał się pełnym pasji naśladowcą Jezusa.

Ewa Tyrańska

Ewa to młoda, pełna życia i pasji kobieta, która całym sercem kocha Boga i ludzi. Kieruje się przekonaniem, że “więcej szczęścia jest w dawaniu, niż w braniu”, co przekłada się na jej relacje z innymi.

Swoim życiem pokazuje, że każdy jest wyjątkowy i specjalny w bożych oczach. W każdym człowieku widzi potencjał i pomaga go rozwijać.

Od kilku lat zaangażowana w budowanie dynamicznie rozwijającego się Kościoła LifeHouse w Poznaniu. Jej pasja do Boga i Kościoła jest widoczna w każdym aspekcie jej służby.

W wolnych chwilach spędza czas z bliskimi jej osobami, podróżuje oraz zajmuje się fotografią.

Ps Kim Thompson

Kim Thompson to pełna pasji i energii kobieta, która w niezwykły sposób godzi życie businesswoman, żony oraz wspaniałej matki.

Jest założycielką i dyrektorką gabinetu podologicznego “Barefoot” w Melbourne w Australii. Właśnie tam, razem z mężem Johnatanem, wychowuje trójkę uroczych dzieci – Billie, Solmona i Viennę.

Oboje zaangażowani są w budowanie lokalnego Kościoła, ponieważ uwielbiają widzieć, jak Boża łaska i prawda zmienia ludzkie życie.

 

 

Informacje

Konferencja odbędzie się w Piątek, 19 października i Sobotę, 20 października 2018 r.

Miejsce: Scena Wspólna, ul. Brandstaettera 1, 61-663 Poznań

Piątek – wieczór 19:00-21:30

Sobota – 10:00 – 17:00

Drzwi wejściowe będą otwarte na 1 godzinę przed każdą sesją. Lunch w cenie biletu.

Zdjęcia i Nagrania Wideo

Podczas konferencji będą wykonywane zdjęcia i materiały filmowe. Zostaną one użyte do promocji wydarzeń. Kościół LifeHouse zastrzega sobie prawo do użycia materiałów w celach promocyjnych.

Świat Dzieci

Program Flourish Kids został przygotowany specjalnie dla dzieci, tak, aby nie tylko świetnie się bawiły, ale także spędziły czas w Bożej obecności, podczas gdy ich mama uczestniczy w konferencji. Strefa Flourish Kids znajduje się w budynku konferencji, w przestrzeni specjalnie przygotowanej dla dzieci. Zajęcia dostępne są dla dzieci od 3 roku życia.

Polityka Prywatności

Wszystkie Twoje dane osobowe są bezpiecznie przechowywane i wykorzystywane wyłącznie w celach organizacyjnych konferencji Flourish w zgodzie i według zasad określonych w polityce prywatności.

Regulamin

Regulamin organizowanych przez nas wydarzeń znajduje się pod poniższym linkiem:
https://lifehouse.org.pl/regulamin/

O Konferencji Flourish

Flourish to konferencja dla każdej dziewczyny i kobiety, bez względu na wiek czy sezon w jakim się znajduje. Jest to miejsce, w którym możesz świetnie bawić się, odkryć własny potencjał oraz zbudować relacje, które pomogą Tobie rozwinąć skrzydła! Bądź częścią tego niesamowitego wydarzenia.

O Organizatorze

Wierzymy, że Bóg powołał LifeHouse, aby był dużym Kościołem stawiającym Jezusa w centrum, Kościołem pełnym łaski i prawdy, który wychodzi na przeciw ludziom i wyposaża wszystkie pokolenia na całym świecie.